Jsme moderní grafické studio 

Grafické a produkční studio Herman² bylo založeno v roce 2010. Naší hlavní náplní je tvorba grafických návrhů, videoprezentací, reportáží a všeho co se týká multimédií. Pracujeme s moderní a rychlou technikou, proto se snažíme veškeré práce předávat včas a dle sjednaných termínů. Sponzorsky podporujeme také řadu neziskových organizací a sdružení (Handicap, IZAP, Kroužek divadelních ochotníků ve Hvozdné a další).

Marek Herman

Po studiu oboru Management obchodu a služeb a zmítání se v profesích, které jej nenaplňovaly získal místo v reklamní agentuře, kde si za 10 let prošel všemi možnými funkcemi až po vedoucího reklamního oddělení. Má za sebou tři roky studia v ateliéru grafického designu na UTB FMK ve Zlíně. Mezi jeho záliby patří DJing a amatérské divadlo.

Alena Herman

Po studiu střední zdravotnické školy a zmítání se v různých profesích, které ji nenaplňovaly se vydala na dráhu matky v domácnosti. Má za sebou tři roky studia na UTB FHS - Sociální pedagogika. Po absolvování grafických kurzů nalezla smysl života v kreativní činnosti. Miluje divadlo, rodinu a psa.S čím pracujeme